Grantové výzvy Nadačního fondu ŠKODA AUTO

22. 06. 2021

I v letošním roce Nadační fond ŠKODA AUTO podpoří aktivity, které přispějí ke zvýšení kvality života a odstraňování bariér na Mladoboleslavsku. Oproti předchozím obdobím nově dochází ke sjednocení regionálních grantových programů společnosti ŠKODA AUTO pod hlavičku Nadačního fondu a grantové programy budou v průběhu roku vyhlášeny ve dvou vlnách. To s sebou přinese mj. rozšíření podporovaných aktivit, navýšení rozdělované částky nebo větší zapojení regionálních odborníků.

„Uvědomujeme si, že aktivní lidé jsou hybatelem společenského života a mezilidských vztahů. Díky činnosti spolků a komunit například ožívají veřejná prostranství a máme čistší přírodu nebo si připomínáme naše tradice. V řadách jejich zaměstnanců a dobrovolníků jsou navíc lidé, kteří jsou připraveni v těžkých chvílích nabídnout pomocnou ruku. V první, červnové vlně proto bude možné přihlašovat do našich grantových výzev projekty na podporu občanské společnosti a sociálních služeb. Zářijové grantové výzvy se zaměří na projekty z oblasti vzdělávání, dopravní výchovy a bezpečnosti," říká Ladislav Kučera, ředitel Nadačního fondu ŠKODA AUTO.

Grantová výzva pro komunitní projekty

Cílem grantového programu s názvem Tady jsem doma je podpora občanů v jejich veřejně prospěšných aktivitách a projektech v mladoboleslavském regionu, které povedou k rozvoji komunitního života zejména v oblastech sousedských vztahů, kultury, ekologie a ochrany zvířat, vzdělávání nebo sportovního vyžití.

O grant v maximální výši 150 000 Kč mohou žádat veřejně prospěšné organizace se sídlem v České republice (spolky, ústavy, nadace a nadační fondy, školy atd.) až do 21. července 2021.

Grantová výzva na podporu sociální oblasti

Cílem grantového programu Region bez bariér je podpora veřejně prospěšných organizací a jejich projektů v mladoboleslavském regionu, které napomohou omezení sociálního vyloučení, umožní a zkvalitní péči v domácím prostředí nebo povedou k zajištění a navýšení kapacit paliativní péče.

O grant mohou žádat veřejně prospěšné organizace se sídlem v České republice a obce až do 11. srpna 2021.

Veškeré informace o tom, jak o granty žádat, a detailnější pravidla pro příjem žádostí najdete na https://www.nfsa.cz/granty.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.
Souhlasím