Hurá do přírody!

22. 04. 2021

Docházejí vám nápady, kam na Mladoboleslavsku vyrazit za poznáním, a ještě u toho zabavit zvídavé hlavičky vašich dětí? Nezoufejte! Právě pro vás jsme totiž připravili zábavně-vzdělávací interaktivní hru Hurá do přírody!

Na pestré škále míst vám mezi 22. dubnem a 30. květnem představíme 12 pamětihodností a přírodních úkazů, u kterých vaše děti najdou mnoho her, rébusů, hádanek a dalších aktivit souvisejících převážně s přírodou a její ochranou. Víte, proč jsou včely důležité pro náš ekosystém, jaké invazní druhy se šíří v české přírodě, nebo kolik vody spotřebuje jedna běžná domácnost? I na tato témata se můžete ve hře těšit! Všechny bystré hlavy navíc odměníme lákavými cenami – a pozor, na 50 nejrychlejších, kteří jako první navštíví alespoň šest lokalit, čekají speciální odměny! 

A jak na to? Jednoduše! Stačí si uložit souřadnice z interaktivní mapy, vytisknout si hrací kartičku, zabalit svačinu a vyrazit na lov ptačích budek s QR kódy. Vše, co ke hře potřebujete, jsou chytrý telefon, tužka, papír, hrací karta a chuť poznávat Mladoboleslavsko! Pravidla v plném znění najdete na www.dnyzeme.cz

Jarní hra Hurá do přírody vznikla ve spolupráci Nadačního fondu ŠKODA Auto a boleslavského Ekocentra Zahrada DDM k příležitosti letošního Dne Země. Touto cestou chceme obyvatelům našeho regionu nabídnout neotřelý způsob, jak si zpestřit výlety do přírody, a zároveň pomoci prohloubit vztah našich obyvatel k ochraně přírody a životního prostředí. 

Tak hurá do přírody!

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.
Souhlasím