Léto je na Mladoboleslavsku v plném proudu

28. 07. 2021

Díky mírnějším opatřením jsme konečně mohli vyrazit mezi lidi a podílet se na akcích, které se dle reakcí zúčastněných opravdu povedly. Pojďme se podívat na to, co všechno jsme společně prožili.


CHARITATIVNÍ LETECKÝ DEN

Věděli jste, že se dá létat i bezbariérově? Díky spolupráci Nadačního fondu ŠKODA AUTO, Aeroklubu Mladá Boleslav a Létajících vozíčkářů – Aves Bohemica se to opravdu povedlo! V červnu proběhl charitativní letecký den, v rámci kterého bylo připraveno pro desítky handicapovaných dospělých i dětí několik výzev, na které by si málo kdo troufl! Létalo se i hlavou dolů!

Video report z charitativního leteckého dne najdete zde


MÁME NOVÉ GAMINGOVÉ KRÁLE! 

V profesionálním esportovém studiu proběhlo velké finále ŠKODA Ģaming Online Tour. Sobotní den patřil šesti hráčům, kteří se utkali ve hře FIFA. Z napínavého zápasu si letošní titul odnesl poloprofesionální hráč Jiří „Brynycho“ Brejcha. Po FIFA následoval turnaj v Rocket League, který ovládl vítězný tým Enternity esports.

V neděli pak čekal čtyři nejlepší hráče zápas v NHL. Velké finále ovládl Machalainen, který vyhrál 5:3 a stal se tak vítězným hráčem. V následném finále v League of Legends se utkaly týmy Yakosoku a Inaequalis Academy. Po třech hrách si nakonec odnesl titul z prvního ročníku Škoda Gaming Online Tour tým Yakosoku. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme!


DBÁME I NA ZDRAVÍ 

Těsně před začátkem prázdnin proběhl již tradiční Den zdraví u OC Bondy, který potvrdil smysl preventivních lékařských prohlídek a zdravého, aktivního života. Během dne si mohli dospělí i děti popovídat s odborníky, podstoupit preventivní prohlídky, zúčastnit se workshopů, zjistit, jak je to s očkováním proti covidu, vyfotit se s florbalovými mistry z Florbal Mladá Boleslav nebo si zasoutěžit.

Foto report ze Dne zdaví najdete zde


NABUŠENÉ LÉTO

S velkým nadšením se také znovuotevřela veřejnosti Pluhárna, ve které už stihl proběhnout koncert Báry Polákové nebo Stand-up Underground Comedy. Comeback slaví také Altán na mladoboleslavském Výstavišti, kde po celé léto probíhají koncerty všech žánrů.

A co se na Mladoboleslavsku chystá v druhé polovině léta? Sledujte naše sociální sítě (Facebook, Instagram), kde se včas dozvíte, co se chystá nebo co stojí za to navštívit!

Těšíme se na viděnou na některé z dalších akcí!

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.
Souhlasím