Pomáhat druhým je normální!

28. 06. 2022

Nadační fond ŠKODA AUTO spolupracuje s neziskovou organizací znesnáze21, která se zabývá podporou crowdfundingových aktivit. Spolu s vámi se podařilo podpořit už osm konkrétních příběhů z regionů ŠKODA AUTO –Boleslavska, Rychnovska a Vrchlabska!


Pomáháte také? Občas si ani neuvědomujeme, jak dobře se nám daří. Máme dvě ruce, dvě nohy, milující rodinu a střechu nad hlavou. Není to ale samozřejmost pro každého. Naučit se pravidelně pomáhat a přispívat na charitativní sbírky přináší do života harmonii a radost. A také platí staré rčení „dej a bude ti dáno“.


Jednou z možností, jak pomáhat, je zapojit se do sbírek znesnáze21. Je to profesionální platforma na podporu dárcovství, charitativních veřejných sbírek a crowdfundingu (skupinového financování, kdy na konkrétní projekt či sbírku přispívá větší počet lidí). Znesnáze21 umí dárcovskou sbírku založit za pár desítek minut, klientům poskytuje i přímou pomoc a sociální poradenství.


Spolupráce Znesnáze21 a Nadačního fondu ŠKODA AUTO umožňuje podpořit i konkrétní příběhy z regionů, kde má společnost ŠKODA AUTO své závody. Jak můžete pomoci i vy? Buď přímo – přispěním do konkrétní sbírky, kterou si vyberete, nebo můžete pomoct pohybem ve sportovních výzvách ŠKOFIT. V tom případě se stačí zaregistrovat a pak už vaše vyběhané či na kole ujeté kilometry převede Nadační fond ŠKODA AUTO na peníze a vloží je do konkrétní sbírky.

Vyberte si sbírku na pomoc lidem zde a pomozte také! Děkujeme.