Pomáhejte s námi i v roce 2022!

21. 12. 2021

Také jste se účastnili výzev Pohybem pro dobrou věc nebo virtuálního charitativního běhu ŠAVŠ Run? Můžete se těšit na další sportovní výzvy, se kterými lze pomáhat. Nově budou propojené s podporou konkrétních veřejných sbírek pro potřebné z regionů Mladá Boleslav, Rychnov a Vrchlabí.

Znesnáze21 se specializuje na charitativní crowdfunding a sbírky. Pod pojmem crowdfunding se skrývá  hromadné financování, kdy velký počet dárců přispívá k cílové částce stanovené pro realizaci daného projektu. Tím může být např. podpora konkrétního člověka v tíživé situaci nebo zajímavý a smysluplný projekt neziskové organizace.

Jak to tedy nově bude celé fungovat?

Lidé budou moci dobročinný projekt podpořit svou účastí ve sportovní výzvě ŠKOFITu – svým během a pohybem. „Vysportované“ kilometry převede Nadační fond ŠKODA AUTO na peníze, které vloží do charitativních sbírek z regionů, v nichž má automobilka své závody. Každou jednotlivou sbírku takto podpoří až do výše 30.000 Kč.

Další kolo pomáhání odstartuje v lednu 2022. Můžete tak pomáhat i vy společně s vaší rodinou, školní třídy i pracovní týmy. Smysluplné pomoci není nikdy dost. Přidáte se také?