Vynálezci a kutilové v září poměří své schopnosti v Mladé Boleslavi, nenechte si ujít Maker Faire festival

10. 08. 2020

Jste vynálezci, kutilové, tvůrci, všeumělové nebo zkrátka kreativní lidé a nadšenci? Rádi se schováváte ve své dílničce, ateliéru nebo třeba jen v garáži, kde můžete v klidu něco kutit? Vymýšlíte, inovujete, budujete, montujete, kdykoli vám zbude trocha času? Pak vám nesmí ujít Maker Faire festival v Mladé Boleslavi!

Přípravy na druhý ročník mladoboleslavského festivalu všech kreativců jsou už v plném proudu. Termín konání se nezadržitelně blíží, takže pokud nechcete jen koukat, ale chcete se 12. a 13. září i něčím zajímavým pochlubit, nezapomeňte se do 14. srpna přihlásit.

Přihlásit se můžete na webu: https://mladaboleslav.makerfaire.com/

Pokud zrovna nemáte světu co ukázat, nezoufejte, vezměte děti, tety, babičky a dědečky a přijeďte se na tu inspirativní přehlídku vynálezů do Pluhárny aspoň podívat. Loni na akci dorazilo přes 2 500 návštěvníků, kteří si společně užili i workshopy a interaktivní instalace.

Vstup na festival je zdarma, pořadatelé se na vás budou společně s hlavním partnerem Nadačním fondem ŠKODA AUTO těšit!Foto z loňského ročníku zde

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používáme soubory cookie.
Souhlasím